Request a Demo

  новини

  Blog

  Що таке вуглецеве землеробство?

  вересня 22, 2021 | Indigo Agriculture
  Вуглецеве землеробство — це зміна сільськогосподарських практик, яка ставить метою підвищити рівень вуглецю у ґрунті та зменшити викиди парникових газів. Цей різновид відновлювального землеробства приділяє першочергову увагу здоров'ю ґрунту. Іншими словами, це запровадження фермерами агрономічних практик, які вирішують складні задачі та збільшують кількість вуглецю в ґрунті або зменшують викиди. Додавши ці практики до своєї роботи, ви зможете заробляти вуглецеві кредити через відповідні програми. Компанії будуть купувати ці кредити, щоб компенсувати викиди, які вони не можуть зменшити. Отже, ви отримуватиме гроші за виконання цих практик. Це вуглецеве фермерство — вирощування чинних культур за новими методами, що приносить нові доходи, а з ними — користь довкіллю і вашій справі.
  Читати далі

  Carbon by Indigo

  Деньги из воздуха. Как стартап от основателей Moderna поможет украинским фермерам заработать на CO2

  вересня 09, 2021 | Forbes
  Американский стартап Indigo Agriculture объявил о партнерстве с Международной финансовой корпорацией (IFC) – вместе они исследуют, подходит ли Украина для запуска маркетплейса по торговле углеродными кредитами. С 2022 года это позволит аграриям собирать квоты на выбросы CO2, а позже и продавать их. Сколько фермеры могут заработать на глобальной борьбе за экологию
  Читати далі

  Carbon by Indigo

  Гроші з повітря. Як стартап від засновників Moderna допоможе українським фермерам заробити на CO2

  вересня 09, 2021 | Forbes
  Американський стартап Indigo Agriculture оголосив про партнерство з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) – разом вони досліджують, чи годиться Україна для запуску маркетплейса з торгівлі вуглецевими кредитами.
  Читати далі

  Press Release, Partnership

  Indigo Agriculture та Міжнародна фінансова корпорація оголошують про партнерство щоб дослідити можливості розвитку вуглецевого землеробства в Україні

  вересня 07, 2021 | Indigo Agriculture
  Вуглецеве землеробство надасть українським сільгоспвиробникам можливість отримати нове джерело доходу, забезпечуючи агрономічні та кліматичні вигоди. Початкове техніко- економічне обґрунтування, що буде проведене IFC та Indigo, фокусуватиметься на агрономічних та економічних аспектах вуглецевого землеробства. Партнерство в рамках проєкту IFC «Розвиток кліматично-орієнтованого сільського господарства в Україні» Базель, 7 вересня 2021 - Indigo Agriculture Europe, GmbH., компанія, діяльність якої спрямована на використання природних ресурсів таким чином, щоб допомогти аграріям годувати планету екологічно безпечним способом, та Міжнародна фінансова корпорація (IFC), підрозділ Групи Світового банку, сьогодні оголосили про початок партнерства для вивчення можливостей розвитку вуглецевого землеробства в Україні. Ці дві організації спільно підготують початкове техніко-економічне обґрунтування для вивчення місцевих агрономічних факторів та економіки аграрних підприємств. Результати ТЕО стануть основою для прийняття рішення щодо залучення українських виробників до пілотного проекту з вуглецевого землеробства у 2022 році.
  Читати далі

  Press Release

  Інноваційна мікробіологічна обробка насіння кукурудзи від Indigo показала значні покращення у врожайності під час останніх випробувань.

  червня 30, 2021 | Indigo Agriculture
  Випробування Indigo 30, проведене у партнерстві з Agroprosperis, призвело до середнього приросту врожаю кукурудзи на рівні 425 кг з гектару. Значне збільшення маси, довжини та щільності коріння забезпечило сильний розвиток качанів кукурудзи в умовах водного стресу Можливість для українських виробників кукурудзи значно підвищити прибутковість завдяки рентабельності інвестицій 4:1 з Indigo 30 Київ, 18 листопада 2020 р. – компанія Indigo Agriculture, що цілеспрямовано залучає можливості природи, щоб допомогти фермерам стало годувати планету, та Agroprosperis, одна з найбільших агрохолдингових компаній України з оброблюваною площею у понад 300 000 гектарів, сьогодні опублікували значні покращення у показниках урожайності кукурудзи в результаті їхнього пробного партнерства з використанням Indigo 30 на кукурудзі у 2020 році.
  Читати далі